1 / 9
Honda Civik 1,8 benzin/plin
5.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.09.2022 21:36

Струга / Струга

Марка:

Honda

Модел:

Civic

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Hondata e 2006 godina kaj mene e 4 godini
Ne e fabrika ima nekoi karoseriski zabeleski
Od oprema ima tempomat,klima senzor za dozd avtomatski svetla i drugo
Ima atestiran plin,atestirani folii na stakla
203000 iljadi km
Registriracija ima do 21.09.2023
Info na 077 890 362 barajte na viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077890362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам