1 / 7
PIJAVICI
7 МКД
Цената е фиксна
02.09.2022 17:34

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

SE PRODAVAT PIJAVICI ZA LOV NA RIBA NA GOLEMO I MALO CENATA E 7 DENARI OD 1 PIJAVICI. IMAM VO GOLEMA KOLICINA.

Категорија: Останато

Се продава од:

Pance
Потврден огласувач
077732007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам