1 / 2
Се ПРОДАВААТ/ИЗНАЈМУВААТ ГАРАЖИ близу НОВА - Скопје
3.000 €
22.10.2022 13:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

15 m²

Се продава или издава ПОДЗЕМНО, отворено (полузаѕидано) гаражно место.
Најповолно за паркирање на мотори, точаци, чамци исл.
Може да се пренамени во подрум по потреба.

ЦЕНА:
- Продажба: 3.000€
- Изнајмување на паркинг местото: 2.000 ден. + ДДВ/ месец (потребно е да се плати за 3 месеци однапред)

Контакт за подетални информации: 075/287-607 Сања (може и преку Вибер или WhatsApp)

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

Сања
Потврден огласувач
39875287607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам