1 / 8
Apartman vo Centar Ohrid za 2 lica
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.08.2022 08:07

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

25 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

Centar

Se izdava za kratok i podolg prestoj stan vo centarot na Ohrid 🇲🇰, 250m od stariot cinar (vidi mapa).
Kompletno opremen za prestoj so dupol krevet, kujna, mini trpezarija, TV, Wi-Fi, banja, balkon...

🔵Info za Juli i Avgust poveke na tel ili Viber

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Bobi
Потврден огласувач
077670644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам