1 / 5
Fiat Punto
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.07.2022 17:39

Виница / Виница

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

70000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Останато

Avtomobilot e vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tome nikolov
Потврден огласувач
070493855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам