SE PRODAVA 8HA LESNIKOV NASAD
1 €
21.07.2022 18:53

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

80000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Za povekje informacii javete se na 070-764-430

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

-
Потврден огласувач
070764430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам