1 / 6
HONDA 929 RR. TOP SOSTOJBA
3.000 €
Цената е фиксна
3.250 €
30.09.2022 12:54

Битола / Битола

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2001

Модел:

Cbr 929

Километри:

55000

Odlicen motor
Mashina fenomenalna
Novi gumi miselin pilot sport
Novi zvezdi i sindzir
Akrapovic izduv od grani
Nov akomulator
Registriran cela godina 07.2023
PROVERKA I PROBA KAJ SAKATE
Zamena za kola

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
071353636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам