1 / 8
Prodavam kuca
82.000 €
Цената не е фиксна
22.11.2022 18:08

Чаир / Скопје

Број на соби:

3,5

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

71 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Celopek br 11

Prodavam kuca so odlicna lokacija 20 min do centar 2 min do East Gate so dozvola za gradba markica cena po odgovor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Valentina
Потврден огласувач
+90(5557206708) WhatsApp
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам