SE PRODAVA 8HA LESNIKOV NASAD
1 €
Цената е фиксна
21.07.2022 21:32

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

80000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Za site informacii obratete se na tel broj 070-764-430

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

-
Потврден огласувач
070764430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам