1 / 12
AGREGAT GENERATOR - DIZEL - 10 KVA I 4 KVA 3.3 KW LOMBARDINI
1.500 €
25.09.2022 20:30

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM NOV AGREGAT LOMBARDINI - DIZEL. MONOFAZNA I TROFAZNA STRUJA. PALI NA KLUC I NA KURBLA. 10 KVA, CISTI 8 KW. CENA 1500 EVRA. AGREGAT 4 KVA, CISTI 3,3 KW. LOMBARDINI - DIZEL. CENA 1100 EVRA. AGREGATITE SE TIE STO SE NA SLIKITE.
TEL: 078 325 807

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

XX
Потврден огласувач
078325807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам