1 / 12
Соби/Студиа
По Договор
05.08.2022 13:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

100 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Се издаваат студиа во ТРПЕЈЦА на 80метри од обала..Поседуваат клима уред, тв, интернет,мини кујна, летниковец и др..
Сите соби се со посебно купатило и тераса(со прекрасен поглед кон езерото)
За повеќе информации на тел 075/691/172

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Danco
Потврден огласувач
075691172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам