1 / 3
Se prodava plac vo Grcija
50 €
03.10.2022 19:37

Гевгелија / Гевгелија

Se prodava plac vo Xiropotamos Halkidiki
Blizina do more 150 m
Namena za kamp prikolka
Kontakt 077977222
50€ m2

Категорија: Недвижности / Во странство

Се продава од:

Kostadin
Потврден огласувач
077977222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам