1 / 1
Se prodava plac
10 €
21.11.2022 13:47

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1400 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac pomegu avtopat i sporden pat
Lokacija Smokvica pred benziska Shell

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kostadin
Потврден огласувач
077977222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам