1 / 12
Mercedes E220 CDI BLUE EFFICINCY 7G 2014 vo soobracajna
17.900 €
03.10.2022 19:14

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Kolata e maksimalno zacuvana so ful oprema
*klimatronik (ladi extra)
*senzori napred i nazad
*senzor za dozd
*distronik(sama kocit i sama parkira)
*dva kluca
*navigacia
*senzori na ventili
*18 bandazi orginal od mercedes
*registrirana do krajot na 12 mesec
*servisirana
*proverka kade sakate
*prva registracija 2015
*pazar okolu cenata samo na lice mesto.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
071233605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам