1 / 2
Desktop kompjuter + monitor + biro
3.000 МКД
22.07.2022 09:01

Чаир / Скопје

Xaрд диск HDD:

80 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Prodavam desktop so monitor i biro
Ismail 070688507

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
075876040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам