Se bara vozac so E kategorija
1 €
23.01.2023 09:42

Штип / Штип

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Д

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

Imame potreba od vozac so E kategorija za relacija
MK-EU-MK ili Germanija- Anglija- Germanija
so MK ili BG dokumenti
Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078329262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам