1 / 6
PRODAVAM VELOSIPED LEOPARD SPORT SITY SPRINTER 18 SPEED 24''
75 €
90 €
21.05.2023 11:00

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

24 "

PRODAVAM VELOSIPED LEOPARD - SPORT SITY SPRINTER HI - TEN STELL FORK PERFORMANCE SO 18 - BRZINI I KVALITETNI PRENOS ZAPCANICI MENUVACI I SHALTERI, V - BRAKE KOCNICI, 24 -KA ALU BANDAZI SO NOVI GUMI FABRICKA BOJA SOCUVAN JAK I FUNKCIONALEN. VO ODLICNA SOSTOJBA!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Контакт
Потврден огласувач
078 235 531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам