1 / 2
Kukja vo gostivar
135.000 €
27.11.2022 18:39

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

15

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1989

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ulica mlaki 2 broj 65 Gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben kako vo zgrada. So poseben saat za struja i voda. Eden sprat e 110 kvadrati trite sprata 330 kvadrati. Garaza 25 kvadrati i dvor 500 kvadrati. Povece informacii na 070 329 597

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
70329597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам