1 / 12
MITSUBISHI LANCER 1.6 2013g UVOZ CH
6.300 €
Цената е фиксна
6.600 €
03.02.2023 10:01

Куманово / Куманово

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Lancer

Година:

2013

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SE PRODAVA MITSUBISHI LANCER 1.6 BENZIN/PLIN SEGA NAMESTEN ,,, 85KW 116KS ISTIOT MOTOR OD MITSUBISHI ASX,,UVEZEN OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA I SERVISNA KNISKA
REGISTRIRAN NA MK TABLICI +ZEL.KARTON
-OD OPREMA
-KLIMA RABOTI
-BORD KOMPJUTER
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-AIRBAG,,,ABS
-CENTRALNA BRAVA
-2KLUCA
BEZ ZAMENI,,,BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Cars
Потврден огласувач
078-444-226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам