1 / 10
Дукан во стара чаршија
1 €
18.11.2022 16:57

Битола / Битола

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Се продава дукан во стара чаршија, подрум, приземје и спрат, секој спрат по 25м2.Дуканот е целосно реновиран, дограма Salamander, аларм, клима уред Panasonic, санитарен чвор, заштитни решетки. Приземјето е со керамички плочки, спратот со ламинат.Во склоп на дуканот има и дворно место од 25м2.За подетални информаци јавете се на тел. 070 207 704

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070207704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам