1 / 1
Samsung note 10 lite ekstra socuvan raboti na site mrezi
209 €
03.10.2022 11:45

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Samsung

Модел:

Note 10 lite

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

top

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
071248817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам