1 / 1
Velosiped partizan
6.000 МКД
22.07.2022 12:03

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

26 "

Se prodava velosiped partizan od 1968 ma godina. Velosipedot e vo vozna sostojba. Smeneti gumi i lageri pred edna sezona

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

kosta
Потврден огласувач
072220889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам