1 / 12
PASSAT B.5 1.9 TDI 110KS
2.200 €
23.08.2022 14:47

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Klimatronik perfekt ladno
Bandazi 17 ki novi so gumi novi predni
Tapaciri koza. plafon odlicen .radio so usb.
Centralno so dva kluca
Zamaec menjac motor odlicni
Sitni zabeleski
070816971

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070816971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам