1 / 10
ПЕШТАНИ - СМЕСТУВАЊЕ
По Договор
22.07.2022 13:34

Охрид / Охрид

Квадратура:

20 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se izdavaat APARTMANI za turisti vo Peshtani, na 50m od ezeroto.Sekoj apartman raspolaga so sopstveno kupatilo, frizider, kablovska TV so 80 TV kanali, bezicna internet konekcija(WI-FI), klima ured, golema terasa. Za Vasiot odmor da bide kompleten mozete da go koristete golemiot nadvoresen bazen.
Vo sklop na apartamanite ima, kompletno opremena letna kujna, golema dvorna terasa.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Smestuvanje
Потврден огласувач
078285583
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам