1 / 1
Релаксатор - Safeti 1st
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 10:04

Карпош / Скопје

Релаксатор од познатиот бренд за бебешки производи Safety 1st. Чист и сочуван. Неутрални нијанси на сиво со крем , можност да се користи за машко или женско бебе. Три нивоа на спуштање. Навлаката се пере во машина. Можност за бесплатна достава.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Се продава од:

Билјана
Потврден огласувач
070207122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам