1 / 7
Deloven prostor
1 МКД
22.07.2022 16:31

Струга / Струга

Квадратура:

110 m²

Греење:

Централно

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot ul Proleterski brigadi 12 so direkten pristap od glavnata ulica

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Боби
Потврден огласувач
070761764
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам