1 / 4
Matrix kukjiste odlicno zacuvano
1.000 МКД
Цената е фиксна
06.09.2022 12:24

Куманово / Куманово

Kukjisteto e prazno
Odlicno zacuvano
Novo e 2300 ja go davam za 1000den
Moze po kargo
Kontakt email, viber, sms, broj!

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
077951682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам