1 / 12
OPEL ASTRA H 1.6 METAN PLIN BENZIN
4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 14:03

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

ASTRA H 1.6 2005 GODINA

VOZITE NA METAN PLIN ILI BENZIN

POEKONOMICNO VOZENJE ZDRAVJE

REGISTRIRANA

SERVISIRANA

BEZ GRESKI NA KOMPIJUTER

BEZ DENAR VLOG

MOZE ZAMENA ZA MALO GRATSKO VOZILO SO VASA DOPLATA

INF NA TEL:

078-666-788

+38978666788

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

ASTRA
Потврден огласувач
075500161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам