1 / 9
Fiat Doblo 1.9 multijed
3.800 €
22.07.2022 17:37

Неготино / Неготино

Марка:

Fiat

Модел:

Doblo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

OPREMA
-KLIMA
-ELEKTRICNI PROZORI
-PODESUVANJE NA SEDISTA
-AIRBAG SRS
-ELEKTRICNI RETROVIZORI SO GREACI
-ESP PROTIV PROLIZGUVANJE
-BORD KOMPJUTER
-SERVO VOLAN
-CENTRALNA BRAVA SO DALJINSKO VO KLUC
-RADIO ORIGINAL

VAZNO ❗️❗️❗️
GENERALEN SERVIS PRED 2000KM

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
072700724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам