1 / 7
Се продава камп во Дојран
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.07.2022 12:35

Дојран / Гевгелија

Брвнарата се наоѓа во лиценциран камп "ТЕНТОВИ", Дојран со површина од 25м2 (5мх5м) плус дворно место, заедно 34м2, изградена од дрво. Брвнарата се наоѓа на 100 м од атрактивната плажа Стејџ.
Има струја, вода и инфраструктура за санитарен чвор за тоалет, внатрешна и надворешна чешма. Во цената е вклучен и износот на годишната наемнина за 2022 година (сезонта почнува од 01 април до 30 октомври)
Цена: по договор.
Тел: 078/535-905

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078535905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам