1 / 1
Куќа на два спрата во центарот на градот
100.000 €
22.07.2022 17:49

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

129 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1975

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ул.Љубен Иванов бр.24А

Се продава куќа на два спрата во центарот на град Штип.
За повеќе информации обратете се на:
Tони - 075/289-820

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Тони Лазаров
Потврден огласувач
078233860
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам