1 / 8
Се продава Masini
1 €
25.07.2022 13:44

Гази Баба / Скопје

Перач под притисок Lavor
Апарат за заварување
Пиштол за фарбање SATA
Шлајферица Dewalt
Тирфур
Боци оксиген и ацитилен
Навојна преса
Дигалка папагалка
Контакт Диме 070355390

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

Dimco
Потврден огласувач
070355390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам