Majstor za proizvodstvo na sobni vrati
1 €
10.03.2023 18:35

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Nudam vrabotuvanje za majstor za proizvodstvo na medijapanski sobni vrati, vo pogon vo Skopje.
Kontakt 071 332 584 Dragan

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Dragan Pankovski
Потврден огласувач
071332584
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам