1 / 1
Se prodava nov pistol za wap masina
2.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.08.2022 19:15

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Pistolot e spakovan I nikogas me otvaran zaedno so 6m crevo za visok pritiskok

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
078948018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам