1 / 4
Renault Scenic 2001 1.9 DCI
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.07.2022 21:23

Кичево

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Oprema
---------------------------------------
Elektrika na prozori
Klima
Elektrika na retrovizori
Komandi na volan
ABS
AirBag
Solidni gumi
Sistem protiv prolizguvanje
Radio so cd i drugi priklucoci
I dr
-----------------------------
Registrirana do Februari-2023god
Godina na proizvodstvo:2001 Godina
Kojnski snagi:102
Povekje info na brojot:078-230-458

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078238458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам