1 / 1
Bukov parket 120m2+
3 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2022 20:46

Куманово / Куманово

Se prodava poloven bukov parket (prva klasa) . Ne e cisten od katran.
Tel: 070511199

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Паркет

Се продава од:

Оливер
Потврден огласувач
070511199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам