1 / 4
Трпезариска маса
12.000 МКД
Цената не е фиксна
30.08.2022 06:01

Аеродром / Скопје

Се продава трпезариска маса 160*90 на расклопување, користена 1 година, купена од Чавле 30.000 денари..Се продава за 12 000 денари
Контакт:077-947-752

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077947752
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам