1 / 9
VW TOURAN 1.9 so 6 brzini
4.499 €
09.09.2022 15:23

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW TOURAN 1.9 registriran cela god so zelen karton
full oprema servisiran so dokument od servisot
Klimatronik
Navigacija
Fabricki zatemneti zadni stakla
So 5 sedista
Voziloto se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo
Pali vozi bez nikakvi vlozuvanja vo nego
Bez perenje motor bez sminkanje karoserija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076667667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам