1 / 10
Mercedes Benz S350 Long
50.000 €
14.05.2023 11:19

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 350

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Full 238.000 km ,servisiran zamena so vasa doplata od 25.000 evra ili moja za stan ili ponovo vozilo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Seid
Потврден огласувач
070790207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам