1 / 11
Apartmani Nikola-Pestani
По Договор
25.05.2023 12:25

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Za povekje informacii:
Naum-076-433-518
Se Izdavaat apartmani vo Pestani na samo 30 metri od ezeroto.
Vo dvata apartmani ima:
-Mini Kujna
-TV
-Frizider
-Klima Ured
-Wi-FI
Ve Ocekuvame😄

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
075612809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам