1 / 8
Audi SQ5 3.0 Multitronic
34.900 €
07.08.2022 13:00

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

SQ5

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

230 kw / 313 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam Audi SQ5 3.0
- 2015 godina
- 313PS
- Sport volant
- Android Multimedia System
- Active Sound System
- Alcantara sedista
- Vnatresen Crn Krov
- Komandi vo volant
- Sedista so greenje
- Automatski Bagaz
- Aversus 21" Felni
- Pirelli Winter Scorpion
- Original Drzaci za kofer za krov
- Redovno Servisiran vo Audi Garaza

Kolata e vo perfektna sostojba vozena vo svajcarija licno od mene i registriran vo MK ova godina

Moze zamena ili nekoja kompenzacija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Muamet
Потврден огласувач
071781534
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам