1 / 7
VW Passat 1.9 TDI 2007 77kW 105 hp
5.500 €
Цената не е фиксна
23.07.2022 13:29

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlicna sostojba, registrirana do 11.2022 so zelen karton.
Makina eshte ne gjendje shume te mire, e regjistruar deri ne 11.2022 me karton jeshil.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Fatlum
Потврден огласувач
070713604
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам