1 / 3
Parceli od 700m2 Naselba Crnogorci - ZDRAVESKI
38 €
04.01.2023 14:56

Охрид / Охрид

Квадратура:

700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodvaat tri parceli od 700m2.
Parcelite se so markica za gradba, sekoja so po 100m2 vo osnova P + 2 + P.
GOOGLE MAPS: (41.1401650, 20.8068854)
Cena: 38 evra m2
Za povekje informacii, obratete se na:
Gjoko: 078 303 253
Julijana: 076 361 360
Sifra: 0155

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам