1 / 5
Klipsch R-12 SW CE SUBWOOFER
320 €
07.09.2022 13:58

Кичево

Prodavam subwoofer Klipsch R-12 USA dosta mokjen bas so visoki performansi vistinski bombarder za vasiot dom mnogu malku koristen za vistinski ljubiteli na muzikata i filmovite proba na lice mesto i licno prezemanje momentalna cena na nov e 500 eu

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
078259165
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам