1 / 9
Stan od 69m2 vo Centar - ZDRAVESKI
1.150 €
12.09.2022 15:20

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

69 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Централно градско подрачје

Se prodava stan od 69m2 vo Centar vednas do pazarot.
Stanot go ima sledniot raspored:
- Dnevna
- Kujna
- Trpezarija
- Spalna soba
- Detska soba
- Kupatilo
- Terasa
Stanot se prodava polu namesten.
Cena: 1150 evra
Za povekje informacii, obratete se na:
Gjoko: 078 303 253
Julijana: 076 361 360
Sifra: 0156

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам