1 / 2
Helium miner antena lmr kabel хелиум минер антена лмр кабел
1 €
15.11.2022 21:04

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam lmr kabli za helium mineri. Komplet so konektori.

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава / Можна е замена од:

Vlado
Потврден огласувач
077701437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам