1 / 2
Se izdava apartman vo Ohrid 070247042
10 €
23.07.2022 14:34

Охрид / Охрид

Квадратура:

35 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Se izdava apartman vo Ohrid 070247042

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075399611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам