1 / 7
City -trekkung bike BULLS
270 €
Денес 18:30

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava city-trekking bike BULLS, KAKO NOV!!!

M/L velicina
3x7-21 brzina
Full shumano Altus
Pogon santour
Amortizer santour
Predno i zadno LED svetlo
28 trkalo

BUKVALNO KAKO NOVVV

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

D.M
Потврден огласувач
070318212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам