1 / 9
MINI KABRIO
4.650 €
4.850 €
16.05.2023 15:56

Кочани / Кочани

Марка:

Mini

Модел:

Cabrio

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

DONESENO OD CH
BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075270806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам