1 / 2
Се продаваат две гитари Flying V
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.05.2023 17:38

Аеродром / Скопје

Се продава Jackson Flying V и custom flying V. Двете гитари се сетирани со нови жици и следува футрола за нив. Може да се пробаат на појачалата кои го поседувам дома.
Jacksonot е продаден
Пишете смс порака или вибер , јас ќе ве побарам
072 23 98 22 на овој број

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Jan
Потврден огласувач
071329854
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам